Zorg ontvangen van Peters-Zorgt!
Peters-Zorgt! beschikt over twee fijne zorglocaties in het buitengebied om jou te ondersteunen in jouw hulpvraag; woonlocatie de Weite te Geesteren en dagbestedingslocatie Erve de Breur te Almelo. Om zorg te ontvangen op één van deze twee locaties is er een indicatie nodig. Op deze pagina geven we graag iets meer uitleg over het type indicatie dat nodig is.
Twijfel je of de juiste indicatie aanwezig is? Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag op weg, ook wanneer je nog geen indicatie hebt voor jezelf of jouw cliënt.
Langdurige zorg - Wonen
Het Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ) beoordeelt of jij/jouw cliënt in aanmerking komt voor voorzieningen uit de Wet langdurige zorg (Wlz). Je komt in aanmerking voor de Wlz wanneer je blijvend intensieve zorg nodig hebt. Klik hier om naar de website van het CIZ te gaan.
Beschermd wonen
Wanneer je/jouw cliënt niet in aanmerking komt voor de Wet langdurige zorg, kan je een aanvraag doen voor beschermd wonen via het Cimot. Zij beoordelen of beschermd wonen de best passende zorg is.
Klik hier om naar de website van het Cimot te gaan.
Indicatie dagbesteding
Om gebruik te kunnen maken van dagbesteding is een indicatie nodig. Dit gaat om een indicatie voor het verkrijgen van persoonlijke begeleiding of een indicatie voor dagbesteding.
Het gaat hierbij om een ZIN (Zorg in Natura), via de gemeente de WMO (Wet maatschappelijke ondersteuning), een PGB (Persoons Gebonden Budget) of een onderaannemerschap.

Op zoek naar het juiste loket?
Het is niet altijd even eenvoudig om binnen ons zorglandschap je weg te vinden. Weet dat we er altijd voor je zijn. Dus ook wanneer je nog geen indicatie hebt, voor jezelf/jouw cliënt of niet weet waar te beginnen. We helpen je graag.